GRATULACJE. JESTEŚ WOLNA.

Od teraz nie musisz się zmagać z…


– Bieganiem po nocach do apteki lub na stację benzynową po awaryjne tampony
– Pożyczaniem wkładek od koleżane w pracy
– Zastanawianiem się czy widać sznurek od tamponu w Twoim kostiumie
– Horrorem korzystania z łazienek, w których nie ma śmietników
– Wypełnionymi tamponami, które wysuwają się przy każdym ruchu czy kichnięciu
– Zapachem zepsutej czarnej krwi po zbyt długim noszeniu tamponu czy wkładki
– Lepiącymi się do ciała wkładkami

FUN CUP. MNIEJ ZMARTWIEŃ. WIĘCEJ ŻYCIA!

EKOLOGICZNY
Nie będziemy zawstydzać się za to, co do tej pory było jedyną opcją. Jednak warto pamiętać, że miesiączka generuje ok. 140 kilogramów śmieci, których Ty możesz nie chcieć. Jeden kubeczek FUN CUP wystarcza nawet na 10 lat użytkowania! Więc jeśli masz ochotę być dobrą zmianą na Ziemii – zacznij już dziś!

OCHRONA
KUBECZEK MENSTRUACYJNY FUN FUCTORY FUN CUP ma pojemność 4-6x większą niż tampon. To daje Ci znacznie więcej czasu na robienie ciekawych rzeczy, a nie martwienie się miesiączką.

OSZCZĘDNOŚCI
Dzięki kubeczkowi FUN CUP oszczędzisz ponad 350 zł rocznie na środkach higienicznych. Kubeczek kosztuje Cię jednorazowo 149 zł. Przez kolejne lata możesz co roku kupować sobie na Sylwestra nową kieckę!

WYGODA
Nigdy nie musisz już biec do sklepu po awaryjne tampony. Nie musisz wkładać do majtek zwojów papieru toaletowego czy chusteczek higienicznych, bo skończyły Ci się podpaski. Kubeczek menstruacyjny FUN FACTORY FUN CUP jest z Tobą na dobre!

ZDROWE
Silikon medyczny, z jakiego wykonany jest kubeczek menstruacyjny Fun Factory FUN CUP jest materiałem hypoalergicznym, bez porów. Podczas kiedy tampony powodują mikrouszkodzenia, oraz wysuszają śluzówkę pochwy – kubeczek nie robi nic z tych rzeczy, pozostawiając pochwę zdrowszą!

LEPSZE DOPASOWANIE
Nasza koncepcja kubeczka, to kubeczek lepiej pasujący do Twojej anatomii niż tradycyjne kubeczki w kształcie dzwoneczków. Kształt FUN CUP stworzony został dla zapewnienia maksymalnego komfortu i zabezpieczenia przed przeciekaniem.

ZAWSZE KOMFORTOWO I SEXY
W kubeczku nie martwisz się wystającymi sznurkami czy wielkością wkładki – zakładasz swoją ulubioną sexy bieliznę i jesteś sobą w każdej chwili!

Podekscytowana? Obejrzyj nasze filmy, żeby dowiedzieć się dlaczego kubeczek daje WOLNOŚĆ i zdrowie w każdym okresie!

Czym jest kubeczek tak naprawdę?

Dzięki kubeczkowi Twoja pochwa będzie zdrowa – kubeczek nie wysusza pochwy, zostawiając ją zdrową i zdolną bronić się przed infekcjami.

Kubeczek jest wykonany z higienicznego silikonu medycznego, dlatego bardzo łatwo utrzymać go w czystości!

Kubeczek nie jest akcesorium jednorazowym. Jeden kubeczek wystarcza Ci co najmniej na kilka lat!

Dzięki temu, że jest to urządzenie wielorazowego użytku, nie zużywasztamponów i podpasek. Nie wydajesz pieniędzy ale też chronisz środowisko!

Kubeczek Fun Factory Fun Cup sprzedawany jest w zestawach po 2 sztuki. Jest to świetny pomysł na to, by mieć zawsze jeden z kubeczków przy sobie lub podzielić się kubeczkiem z przyjaciółką lub mamą!

Kubeczek menstruacyjny został wynaleziony już dawno temu, ale dopiero ostatnio zdobywa coraz więcej popularności. Zobacz, co o kubeczku Fun Factory mówi Vlogerka Pink Candy:

Kubeczek świetnie się spradza również w sytuacjach wymagających, na przykład podczas aktywności fizycznej.

JESTEŚ CIEKAWA JAK UŻYWAĆ KUBECZKA? KLIKNIJ IKONKĘ