PŁATNOŚCI

Udostępniamy najpopularniejsze formy płatności. 
Wybór formy płatności dokonywany jest w trakcie składania zamówienia.
 

Przedpłata na konto
Po wybraniu tej formy płatności ze sklepu zostanie wyslany automatycznie e-mail z numerem rachunku bankowego do wpłaty. Zamówienie będzie realizowane po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

Netstone s.c.
ul. Kołłątaja 18
67-200 Glogow
Poland

Klienci krajowi: 
BRE Bank S.A. – Multibank  21 1140 2017 0000 4002 0551 6275

Klienci zagraniczni: 
International orders, account number:
IBAN: PL 21 1140 2017 0000 4002 0551 6275 
SWIFT(BIC): BREXPLPWMUL 


Przelewy24.pl – Bezpieczny system płatności on-line
Za przesyłkę możesz zapłacić kartami Visa, Mastercard lub bezpośrednio z Twojego rachunku bankowego Inteligo, mBank, Multibank, BPH, Nordea i wiele innych. System Przelewy24.pl jest odrębnym, bezpiecznym systemem transakcji internetowych. Płatności odbywają się na zaszyfrowanej witrynie, sklep nie widzi numeru Twojej karty płatniczej.

PayPal.pl – Bezpieczny system płatności on-line

Pobranie przy odbiorze 
Za przesyłkę możesz również zapłacić przy odbiorze listonoszowi lub kurierowi.

WYSYŁKA

Wysyłamy przesyłki do paczkomatu lub kurierem.

PACZKOMAT
Jeśli wybierzesz paczkomat, masz 3 dni na odebranie przesyłki od chwili otrzymania powiadomienia o dostarczeniu zamówienia do paczkomatu. Pozwala to również na skierowanie dostawy do dowolnego paczkomatu w Polsce. Jeśli więc będziesz na wakacjach i będziesz potrzebować kubeczka, możesz odebrać zakupy w miejscu innym niż miejsce zamieszkania bez żadnych kłopotów. Dostawy do paczkomatu odbywają się w dni robocze, jednak dostęp do paczkomatu masz przez 7 dni w tygodniu 24H!

KURIER
Przesyłka doręczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Czas doręczenia przesyłki od momentu jej wysłania ze sklepu wynosi 1 dzień roboczy, może się zdarzyć, że przesyłka zostanie doręczona po 2 dniach, co ma miejsce szczególnie w mniejszych miejscowościach. Kurierzy doręczają przesyłki od rana do godziny 17.00. Przed doręczeniem przesyłki kurier najczęściej kontaktuje się telefonicznie z odbiorcą i ustala miejsce odbioru. Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem, zostawia awizo z prośbą o kontakt telefoniczny.

KOSZTY DOSTAWY

Paczkomat 24/7 – 10 zł
Kurier – 15 zł

Zamówienie powyżej 150 zł GRATIS