DOWIEDZ SIĘ, JAK POWSTAWAŁ KUBECZEK W NIEMIECKIM MIEŚCIE BREMA

TWORZENIE
Proces tworzenia zawierał dwie fazy testowania produktu na dużą skalę, po których dopasowywaliśmy twardość silikonu, żeby zapewnić idealną kombinację komfortu i manewrowalności gadżetu. Bazując na informacjach zwrotnych, stworzyliśmy sztywniejszy rozmiar A – mniejszy oraz większy – rozmiar B, o nieco miększej konsystencji.

PROJEKT
Ostateczny produkt został zaprojektowany przez kobietę, która połączyła feedback pracowników Fun Factory i innych użytkowników kubeczków menstruacyjnych.

INKLUZYWNOŚĆ PŁCI
Dzięki naszemu skupieniu się na pozytywnej seksualności i edukacji gender, zdecydowaliśmy, że chcemy by FUN CUP nie był typowo dziewczyński – żeby podobał się wszystkim miesiączkującym osobom i żeby każdy mógł się z nim łatwo utożsamić, ciesząc się komfortowym okresem.

PREMIERA KUBECZKA FUN CUP
Kubeczek Fun Factory FUN CUP miał premierę w sierpniu 2017, której towarzyszyły rewelacyjne recenzje osób zajmujących się edukacją seksualną.

PRZYSZŁOŚĆ W DUCHU EKO!
Fun Factory kontynuuje projektować i wytwarzać nowe produkty przyjemnościowe oraz produkty „sexual wellness” w eko-przyjaznej, fabryce w Bremie w Niemczech, gdzie dbam o wszystkich swoich pracowników.

CIEKAWOSTKI
Wiecie, że ponad 70% pracowników Fun Factory stanowią kobiety?!