Produkowany w Unii Europejskiej kubeczek menstruacyjny Fun Factory FUN CUP zbiera płyny menstruacyjne, nie wchłaniając i nie wysuszając śluzówki pochwy. Jest produktem wielorazowego użytku – jeden kubeczek wystarczy Ci nawet na 10 lat!

UŻYWANIE KUBECZKA JEST PROSTSZE, NIŻ MYŚLISZ!

FUN CUP wykonany jest z medycznego silikonu, jest hipoalergiczny, bez porów, nie ma możliwości by z czasem gromadziły się na nim drobnoustroje. Możesz go nawet wysterylizować we wrzątku (3 minuty). Produkowane w Niemczech spełniają wysokie standardy higieniczne produktów intymnych obowiązujące w Unii Europejskiej w kwestii bezpieczeństwa i zdrowia.

Jeśli chcesz, żeby kubeczek najlepiej spełniał swoją funkcję, powinnaś go dobrze założyć.

JAK UŻYWAĆ KUBECZEK
INSTRUKCJA KROK PO KROKU

Noszenie kubeczka to dla Ciebie nowość? Bez zmartwień! Pomożemy Ci ze wszystkim zacząć.

Jeśli zakładasz kubeczek po raz pierwszy w życiu, daj sobie czas, żeby nauczyć się go właściwie zakładać. Jak każdy produkt do higieny intymnej, wymaga on odrobiny treningu i wprawy. Jednak jeśli Ci się uda opanować zakładanie, z pewnością będziesz zachwycona!

TWÓJ OKRES BĘDZIE TERAZ BARDZO PROSTY!

SKŁADANIE KUBECZKA

Masz dwa sposoby na złożenie kubeczka. Jeden sposób ma kształt literki C – kubeczek zwijasz jak małą tortille, a krawędź tworzy literkę C.


Drugie złożenie jest w kształcie diamencika – wciskasz krawędź do środka kubeczka, a część wkładana do środka staje się lekko szpiczasta.

WKŁADANIE

Usiądź na toalecie z nogami rozstawionymi szeroko lub stań z jedną nogą postawioną wyżej – na przykład na krawędzi wanny lub na toalecie. Złóż swój kubeczek i wsuń go do pochwy. Jeśli masz lżejszą miesiączkę, być może odrobina lubrykantu na krawędzi wsuwanej do pochwy ułatwi sprawę. Popchnij go do środka kierując w stronę pleców (kręgosłupa). Puść jak już znajdzie się w pochwie, złap za sztywniejszy dół i lekko poruszaj, żeby ułatwić rozłożenie kubeczka. Możesz wykonać ruch kołowy wokół wejścia do pochwy. Poruszaj mięśniami dna miednicy, żeby kubeczek się dobrze ułożył i przyssał. Sprawdź palcem dookoła otworu pochwy, czy kubeczek nie ma zagięć.

WYJMOWANIE

Twój kubeczek trzyma się w pochwie na miejscu dzięki temu, że jest zassany. Wyjęcie go wymaga odessania kubeczka. Są na to dwa sposoby:

Naciśnij mięśniami w dół (wykonaj ruch parcia, jakbyś siedząc na toalecie mocno chciała opróżnić pęcherz), sięgnij palcami powyżej sztywnej końcówki kubeczka,ściśnij a Odessany kubeczek bez trudu wyjmiesz palcami.
Delikatnie ściskając kubeczek u dołu wyjmij z pochwy, opróżnij (do toalety lub do wanny).

MYCIE

Przed pierwszym użyciem pamiętaj, by kubeczek wygotować we wrzątku 3-5 minut.

Podczas miesiączki płucz kubeczek wodą, usuwając drobinki krwi z dziurek odsysających u góry kubeczka, osuszaj papierem toaletowym.

Po krwawieniu umyj kubeczek dokładnie, używając delikatnego bezzapachowgo mydła i wody. Możesz kubeczek wygotować we wrzątku 3-5 minut.

MYCIE W BIEGU

Kubeczek można opróżniać dopiero pod prysznicem, w komforcie własnego domu, ale jeśli wydarzy się sytuacja, w której będziesz zmuszona opróżnić go miejscu bez wygodnej umywalki pod ręką możesz:

Opróżnić kubeczek do toalety, przetrzeć go papierem toaletowym i ponownie założyć, a dokonać dokładniejszego mycia w domu.

Użyć do czyszczenia bardzo wygodnego CLEANER’a w sprayu, który możesz nosić ze sobą w torebce podczas miesiączki.

Mieć przy sobie małą butelkę wody i opłukać kubeczek nad toaletą przed ponownym włożeniem.

Założyć drugi, czysty kubeczek, który możesz mieć ze sobą w torebce na zmianę!

PRZECHOWYWANIE

Przechowuj swoje kubeczki z załączonej w komplecie trójkatnej torebki TOYBAG Fun Factory.

OBEJRZYJ KRÓTKI FILMIK O TYM,
JAK UŻYWAĆ KUBECZEK.

JEŚLI WOLISZ, POSŁUCHAJ EDUKATORKI SEKSUALNEJ ANNY MODERSKIEJ: