Sprawdź jakie masz opcje. Pamiętaj, że to są nasze ogólne sugestie, ale mogą pojawić się wyjątki od wszystkiego co mówimy. Ty najlepiej znasz swoje ciało i wiesz czego się spodziewać znacznie lepiej niż my.

KSZTAŁT ŁEZKI

Kubeczek menstruacyjny Fun Factory FUN CUP ma charakterystyczny łezkowaty kształt, idealnie dopasowany do anatomii kobiet, doskonale układający się w pochylonej pochwie. Dzięki temu kubeczek jest kompletnie niewyczuwalny!

ZESTAWY KUBECZKÓW

Każde pudełko FUN CUP zawiera 2 kubeczki menstruacyjne i jedną torebkę antymikrobową z Tyveku. Jeden zostaw w domu, drugi noś w Torebce, żebyś zawsze była przygotowana!

FUN CUP MIX – zestaw Dwóch kubeczków w różnych rozmiarach A i B.
Świetny dla: osób, które nie wiedzą do końca, jaki rozmiar powinny wybrać lub chcą mieć możliwość używania obu kubeczków – na intensywniejsze lub lżejsze dni. Dwa rozmiary kubeczka umożliwiają wygodne dopasowanie do własnych potrzeb. Jest to najpopularniejszy zestaw pośród kubeczków menstruacyjnych. Rozmiar A ma wymiary: 5,3 cm; Ø 4 cm; 20 ml. Rozmiar B ma wymiary: 5,8 cm; Ø 4,3 cm; 30 ml.

FUN CUP A (mniejszy) (5,3 cm; Ø 4 cm; 20 ml)
Wykonany z nieco sztywniejszego silikonu, żeby łatwo się otwierał.
Idealny na lżejsze miesiączki oraz dla osób, które nie rodziły. Ten kubeczek wybiorą też osoby bardzo drobne, niewysokie, które np. rodziły przez cesarskie cięcie.

FUN CUP B (większy) (5,8 cm; Ø 4,3 cm; 30 ml)
Wykonany z miększego silikonu, żeby rozmiar kubeczka nie był niekomfortowy.
Idealny na intensywniejsze miesiączki oraz dla osób, które mają wysoką szyjkę, rodziły lub mają dłuższy kanał waginalny.